şiir forum »»-(¯`v´¯)-» Türkiye'nin En İyi Şiir Sitesi

Belki de alıştım yokluğuna.... Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Join the forum, it's quick and easy

Belki de alıştım yokluğuna.... Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşk siirleri, ask sözleri, ayrılık siirleri, ayrılık sözleri, sevgi şiirleri, sevgi sözleri,

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

By-Prens (293)
Belki de alıştım yokluğuna.... Vote_lcapBelki de alıştım yokluğuna.... I_voting_barBelki de alıştım yokluğuna.... Vote_rcap 
kayabey65 (226)
Belki de alıştım yokluğuna.... Vote_lcapBelki de alıştım yokluğuna.... I_voting_barBelki de alıştım yokluğuna.... Vote_rcap 
BERÇEM (64)
cevat köksal (53)
Buket (46)
sonerdemotag (16)
mihriban (14)
mlcapital (12)
icraaaat (10)
beyzamr (8)

En son konular

» EN GÜZEL AŞK ŞİİRİ
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:51 pm tarafından ATTILA1983

» TARIK YİĞİT AŞK ŞİİRİ
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:32 pm tarafından ATTILA1983

» HALİM
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:57 pm tarafından 28yasin28

» biraz cesaretli olsanda beni sevdiğini söylesen hiç kimseden korkmadan
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:35 pm tarafından 28yasin28

» bilmiyorum
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptySalı Mayıs 27, 2014 6:54 pm tarafından xlxllord

»  umut
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPaz Ara. 01, 2013 11:32 pm tarafından iizzkk

» Gözlerimden anla
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyCuma Kas. 08, 2013 1:13 am tarafından meftun

» Gözlerimdeki darağacı
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:29 am tarafından DeadWriter

» Merhaba
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:28 am tarafından DeadWriter

» Özledim Seni - Can Yücel
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPaz Şub. 17, 2013 6:19 pm tarafından cevat köksal

» Yazım hayatımın başlangıcı
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPerş. Ocak 31, 2013 3:07 pm tarafından profeN28

» Ölmez ******
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:57 pm tarafından cevat köksal

» ellerimi tut
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:53 pm tarafından cevat köksal

» Merhaba :)
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 6:53 pm tarafından Allegria

» 23 MART 2012 DUYURU
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPerş. Ocak 10, 2013 1:42 pm tarafından cevat köksal

» MURADA ERMEDİM
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:33 pm tarafından cevat köksal

» DUDAKLARIN ÜRPERSEDE SÖYLESİN
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:22 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:08 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptyPtsi Ocak 07, 2013 11:55 am tarafından cevat köksal

» İstanbulda güzelmiş, senin kadar olmasa da
Belki de alıştım yokluğuna.... EmptySalı Kas. 06, 2012 8:54 pm tarafından sudayisil

Haftanın en aktif yollayıcıları

No user

Ayın en aktif yollayıcıları

No user

Kimler hatta?

Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 211 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 3:16 pm tarihinde online oldu.

Siir.Forumm.Biz

Anahtar-kelime

Similar topics

Belki de alıştım yokluğuna....

ahmetx32
      ahmetx32
      Yeni Üye
      Yeni Üye

Ad-Soyad : ahmetx
      Teşekkürler : 0
      Lakap : ahmetx
      Doğum tarihi : 11/12/81
      alt

Belki de alıştım yokluğuna.... Empty Belki de alıştım yokluğuna....

Mesaj tarafından ahmetx32 Çarş. Ocak 11, 2012 8:51 pm

Uçuk kaçık rüyalarımda sen
      Önümde sen ,
      Arkamda sen ,
      Nereye baksam sen

Sen gittin ama
      Hüznün hala içimde
      Sen gittin ama
      Ben hala aynı ben

Hala dönersin diye bekliyorum
      Biliyorum ki gelmiyeceksin
      Ama ben yine de bekliyorum