şiir forum »»-(¯`v´¯)-» Türkiye'nin En İyi Şiir Sitesi

"bitti" Zor oldu ama "bitti" Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Join the forum, it's quick and easy

"bitti" Zor oldu ama "bitti" Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşk siirleri, ask sözleri, ayrılık siirleri, ayrılık sözleri, sevgi şiirleri, sevgi sözleri,

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

By-Prens (293)
"bitti" Zor oldu ama "bitti" Vote_lcap"bitti" Zor oldu ama "bitti" I_voting_bar"bitti" Zor oldu ama "bitti" Vote_rcap 
kayabey65 (226)
"bitti" Zor oldu ama "bitti" Vote_lcap"bitti" Zor oldu ama "bitti" I_voting_bar"bitti" Zor oldu ama "bitti" Vote_rcap 
BERÇEM (64)
cevat köksal (53)
Buket (46)
sonerdemotag (16)
mihriban (14)
mlcapital (12)
icraaaat (10)
beyzamr (8)

En son konular

» EN GÜZEL AŞK ŞİİRİ
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:51 pm tarafından ATTILA1983

» TARIK YİĞİT AŞK ŞİİRİ
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:32 pm tarafından ATTILA1983

» HALİM
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:57 pm tarafından 28yasin28

» biraz cesaretli olsanda beni sevdiğini söylesen hiç kimseden korkmadan
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:35 pm tarafından 28yasin28

» bilmiyorum
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptySalı Mayıs 27, 2014 6:54 pm tarafından xlxllord

»  umut
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPaz Ara. 01, 2013 11:32 pm tarafından iizzkk

» Gözlerimden anla
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyCuma Kas. 08, 2013 1:13 am tarafından meftun

» Gözlerimdeki darağacı
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:29 am tarafından DeadWriter

» Merhaba
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:28 am tarafından DeadWriter

» Özledim Seni - Can Yücel
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPaz Şub. 17, 2013 6:19 pm tarafından cevat köksal

» Yazım hayatımın başlangıcı
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPerş. Ocak 31, 2013 3:07 pm tarafından profeN28

» Ölmez ******
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:57 pm tarafından cevat köksal

» ellerimi tut
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:53 pm tarafından cevat köksal

» Merhaba :)
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 6:53 pm tarafından Allegria

» 23 MART 2012 DUYURU
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPerş. Ocak 10, 2013 1:42 pm tarafından cevat köksal

» MURADA ERMEDİM
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:33 pm tarafından cevat köksal

» DUDAKLARIN ÜRPERSEDE SÖYLESİN
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:22 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:08 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptyPtsi Ocak 07, 2013 11:55 am tarafından cevat köksal

» İstanbulda güzelmiş, senin kadar olmasa da
"bitti" Zor oldu ama "bitti" EmptySalı Kas. 06, 2012 8:54 pm tarafından sudayisil

Haftanın en aktif yollayıcıları

No user

Ayın en aktif yollayıcıları

No user

Kimler hatta?

Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 211 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 3:16 pm tarihinde online oldu.

Siir.Forumm.Biz

Anahtar-kelime

3 posters

"bitti" Zor oldu ama "bitti"

BERÇEM
    BERÇEM
    Miss Admin

Miss Admin

Ad-Soyad : nalan demir
    Okul İş : lise 2
    Teşekkürler : 1
    Lakap : Cadı
    Doğum tarihi : 18/02/94
    alt

"bitti" Zor oldu ama "bitti" Empty "bitti" Zor oldu ama "bitti"

Mesaj tarafından BERÇEM Ptsi Haz. 07, 2010 1:34 pm

Neresinden baslamali ?

Sularinda yüzdüm sürekli günün birinde bogulucagimi bile bile ve bak sonunda karani goremedim ne yaparsam yapayim ulasamadim karana ve battim en derine .sussamda bir oldu sende konussamda . yine bana düstü bak gitmek. hani hep derdim ya sana gorurduk ayrilan ciftleri .. 'gitmek sevene düsmese aslinda ' diye . bisey demezdin sen . simdi anliyorum sususlarini..
    Kopan yerlere dügüm atmak ne kadar akillicaydi ? Dügüm tek tarafli atildikca koptu . Herkes gördüde bunu bi ben göremedim.Simdi görüyorum gayet net bir sekilde . Cokmu gec kaldim ne be sevgilim ?

Cok konusan ben cumlelerimin sonunu toparlayamaz oldum .. kisa kisa artik cumlelerim. simdi anliyorum sususlarini .hep susan hakliymis herseye ragmen . bak belkide yara almadan yine sen ciktin . ama yoo pismanlik yok be sevgilim . kendini kasarak iliski yasamaktansa boylesi iyiydi. neyi ne zaman istiyorsam yasadim ben yasattimda . 'seni seviyorum' diyecegim zaman bir saniye tereddüt etmeden zaman yer dinlemeksizin soyledim . sen yapamadigin icin üzül.her animi seninle paylasabilmenin telasini yasadim seni kaybetmenin korkusunu yasadim adinin icimi titremesini hissettim. ben istedigimi gönlümce yasadim.yeri geldi sitemler ettim . kendime emirler verdim "bitti" "birak artik sunu" " ne kadar acizsin" diye hakaretler ettim kendime ben . peki ya sen ? onca zaman boyunca bana "seni seviyorum" dan cok " özür dilerim " kelimesini sarfettin . ve herdefasinda affedildin .

Icimdeki ucsuz bucaksiz seni ne hale getirdin bi bak sonrada dön bir bana bak . Elindeki sen artik kücücük degilmi ? senden aldigimdada oyleydi korkma . onu ben besledim büyüttüm. simdi bana bak! yüzün olmadigi icin bakamazsin ama .. benim bile yüzüm yokki kendime bakabilmeye..

Etrafimda konusan herkese kulaklarimi kapadim. gorduklerimi gormezden gelip gectim. sen hakli cikda kopmasin o ip diye bahaneler ürettim senin adina kendimi suclamaya yer arar misali . ustune en ufak kotu sey konduramazken seni nasil suclardim? Herseye ragmen sana guvenmeyi sectim ben . tek sozun yetti beni dagitmaya. ya sen naptin ? bile diyemiyorum artik sana .

Defterini suya biraktim ardindanda kalemi ..sonra resimlerini kagitlari sana dairleri .. gözlerim doldu yine ama o yas akmiyor biliyormusun artik doldugu yerde kaliyor .simdi daha güclüyüm sanki.. yada ayriligin acisi zamanla koyucak . Ama verebildigim en dogru karardi bu . coktan verilmesi gereken bir karardi .. gec kalinmislik ...

"bitti" Zor oldu ama "bitti"

ALINTIDIR..
    By-Prens
    By-Prens
    Yönetici

Yönetici

Ad-Soyad : Mehmetcem
    Okul İş : Üniversite
    Teşekkürler : 11
    Lakap : Prens
    Doğum tarihi : 16/03/90
    alt