şiir forum »»-(¯`v´¯)-» Türkiye'nin En İyi Şiir Sitesi

Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Join the forum, it's quick and easy

Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşk siirleri, ask sözleri, ayrılık siirleri, ayrılık sözleri, sevgi şiirleri, sevgi sözleri,

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

By-Prens (293)
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  Vote_lcapRamiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  I_voting_barRamiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  Vote_rcap 
kayabey65 (226)
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  Vote_lcapRamiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  I_voting_barRamiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  Vote_rcap 
BERÇEM (64)
cevat köksal (53)
Buket (46)
sonerdemotag (16)
mihriban (14)
mlcapital (12)
icraaaat (10)
beyzamr (8)

En son konular

» EN GÜZEL AŞK ŞİİRİ
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:51 pm tarafından ATTILA1983

» TARIK YİĞİT AŞK ŞİİRİ
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:32 pm tarafından ATTILA1983

» HALİM
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:57 pm tarafından 28yasin28

» biraz cesaretli olsanda beni sevdiğini söylesen hiç kimseden korkmadan
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:35 pm tarafından 28yasin28

» bilmiyorum
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptySalı Mayıs 27, 2014 6:54 pm tarafından xlxllord

»  umut
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPaz Ara. 01, 2013 11:32 pm tarafından iizzkk

» Gözlerimden anla
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyCuma Kas. 08, 2013 1:13 am tarafından meftun

» Gözlerimdeki darağacı
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:29 am tarafından DeadWriter

» Merhaba
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:28 am tarafından DeadWriter

» Özledim Seni - Can Yücel
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPaz Şub. 17, 2013 6:19 pm tarafından cevat köksal

» Yazım hayatımın başlangıcı
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPerş. Ocak 31, 2013 3:07 pm tarafından profeN28

» Ölmez ******
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:57 pm tarafından cevat köksal

» ellerimi tut
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:53 pm tarafından cevat köksal

» Merhaba :)
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 6:53 pm tarafından Allegria

» 23 MART 2012 DUYURU
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPerş. Ocak 10, 2013 1:42 pm tarafından cevat köksal

» MURADA ERMEDİM
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:33 pm tarafından cevat köksal

» DUDAKLARIN ÜRPERSEDE SÖYLESİN
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:22 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:08 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptyPtsi Ocak 07, 2013 11:55 am tarafından cevat köksal

» İstanbulda güzelmiş, senin kadar olmasa da
Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  EmptySalı Kas. 06, 2012 8:54 pm tarafından sudayisil

Haftanın en aktif yollayıcıları

No user

Ayın en aktif yollayıcıları

No user

Kimler hatta?

Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 211 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 3:16 pm tarihinde online oldu.

Siir.Forumm.Biz

Anahtar-kelime

Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri

By-Prens
    By-Prens
    Yönetici

Yönetici

Ad-Soyad : Mehmetcem
    Okul İş : Üniversite
    Teşekkürler : 11
    Lakap : Prens
    Doğum tarihi : 16/03/90
    alt

Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri  Empty Ramiz Dayının Sözleri Ramiz Dayı sözleri

Mesaj tarafından By-Prens Paz Mart 13, 2011 6:51 pm

Millet aşkı bir şey sanıyor. Aşk şeytanın oyunu.

Yüzüme dikkatli bak, bak bakalım tanıyacak mısın beni?

Aşk mı? İntikam mı?

Mahkum mu? Cellat mı? Hep ikisinden birini seçmeni isterler

Kaderimiz niye avucumuzun içinde yazılıdır bilir misin? Gerektiğinde gizleyebilelim diye, Niye bilir misin? Güç Gizden Gelir.

Gerçek niyetini kimse bilmeyecek, kaderin sırrındır, kaderini kimseyle paylaşmayacaksın.

Ezel: Bu hikayenin sonu nasıl bitecek bilmiyorum ama nasıl başladığını biliyorum. Bu hikâye Ömer�le başladı. Ömer�in ona abilik eden bir arkadaşı vardı, ne zaman darda kalsa yardımına koşardı. Adı Ali�ydi ama mahalleli onu lakabından tanırdı �Kerpeten Ali�.

Ömer�in çocukluktan ayrılmaz bir dostu vardı, kankası, başının belası Cengiz.

Birde Ömer�in deliler gibi sevdiği, sırılsıklam aşık olduğu, uğruna canını vereceği bir kız vardı, Eyşan.

Ömer iyi çocuktu ama fena bir kusuru vardı. İnsanlara fazla güveniyordu. Sırf seviyor diye onları tanıdığını zannediyordu. Eğer geriye dönüp söyleyebilsem söylerdim, Ömer derdim, her ihanet sevgiyle başlar.

Benim adım Ezel. Buraya intikam almaya geldim.

Sakın tek bir kelime dahi edeyim deme sakın. tek bir yalan dahi söyleme, niye biliyor musun? Çünkü inanırım onca şeyden sonra şimdi tek bir cümle et. Gözlerime bakıp beni sevdiğini söyle gerçek olmadığını bal gibi bilirim ama yinede sana inanırım.

Geçmişe dönmek başka, geçmişi silmek başka.

Bir kere aktı mı zamanın içinden, suyun yolu değişmez. Unutma.

Bin kere dönsen o güne bin kere ihanet edecekler sana.

Herkes doğasının gereğini yapar.

Bin kere ihanet etseler sana, çaresi yok bin kere gidersin yanlarına

Hesap görmek, hesap etmekten zordur yeğenim.

Değişmek zordur yeğenim ama bazen, aynı adam olmak daha zordur.

Hayat öyle yüklenir ki üstüne durduğun yerde çatır çatır çatırdarsın.

Bazen öyle acır ki için değiştin sanırsın şimdi dersin, şimdi her şeyi yapabilirim.

Bazen hayat seni öyle zorlar ki yeğenim yolun başında kimdin, unutursun

Zorunu benden duy yeğenim

Herkese yalan söylemen yetmez artık bundan böyle bir başına kalsan da artık kendin olamazsın.

Hayatın kuralı bu yeğen, ne kadar uzağa gidersen git başladığın yere dönersin sonunda

Ne kadar değişirsen değiş, nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı

Ne kadar terbiye etsen de susturamazsın içindeki canavarı

Nereye gidersen git yeğenim şunu unutma, herkes gün olur evine geri döner

Bazen öyle acır ki için o acıyla değiştin sanırsın şimdi dersin şimdi her şey yapabilirim artık

Zorunu benden duy yeğenim herkese yalan söylemek yetmez artık

Bundan böyle bir başına kalsan da artık kendin olamazsın

Bazen aşk öyle güçlüdür ki uçurumdan atlar yola devam edersin

Duyuyor musun yeğen suyun sesini duyuyor musun

Yapamam diyordun gücün yetmez sanıyordun, anlarlar, yaptırmazlar bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun ama suyun sesini duyor musun yeğen

Deniz sonunda yarıldı bize sadece içinden yürümek kaldı

Yanlışın var yeğen sen değilsin onu seven Ezel değil Ömer seviyor onu hala

Ömer öfkeli ömer çaresiz. Çünkü yanlışın var yeğen Ömer�i onlar öldürmedi Ömer�i ancak sen öldürebilirsin

Ömer�i öldürme vakti Ezel. çünkü Ezel�in yapmak istediği şeyi Ömer yapamaz yeğen.
    Çünkü Ömer merhametli Ömer�i öldür ki intikamını alabilesin.

Sevdiğini korumak için savaşman yetmezse eğer en karanlık çare onun sevgisini öldürmektir. Sevdiğini kurtarmak için en kötü ihtimal, en son yol ona ihanet etmektir.

Geçmişe sorular soran kendi sesinin yankısını gerçek sanır. Hani aynada aksini görür, gerçek sanır, vurur yumruğu ayna kırılır elin kanar.

Geçmişe dönmek başka, geçmişi silmek başka. Bir kere aktı mı zamanın içinden, suyun yolu değişmez.Unutma!bin kere dönsen o güne bin kere ihanet edecekler sana. Herkes doğasının gereğini yapar. Bin kere ihanet etseler sana çaresi yok bin kere gidersin yanlarına.

Bu gün bir köprünün tam ortasında durdum. Aşağıda alevler, arkamda melek önümde şeytan.
    İkiside aynı soruyu sordu. Kimsin sen, kimin tarafındasın? Aşk mı ,intikam mı? Mahkum mu, cellat mı. Hep ikisinden birini seçmen istendi. Ama hep 3. Bir şık var. O da ateşe atlamak.

Hayatın kuralı bu yeğen. Ne kadar uzağa gidersen git başladığın yere dönersin sonunda.

Ne kadar değişirsen değiş, Nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı.

Verdiğimiz kanlı dersi alan gelip bize veriyor aldığı dersi.

Portakalı soymadan içinin iyi olup olmadığını anlayamazsın.

Ben herşeyi olan ve kaybedeceği hiçbirşey olmayan insanım.

Sadakat sevdiğinin kalbini tutup avucunda tutmaktır ama sadakat gerektiğinde o yüreği fırlatıp yere atmaktır.

Sadakat endam değildir aslında sevgiden kör olmaktır, hep kaçtığın şeye eninde sonunda yakalanmaktır sadakat.

Savaşmak aslında hasmınla savaşmak değil, sevdiklerinle savaşmaktır. Savaşırken göremezsin bazı savaşları kazanamazsın artık durmalı ve geri çekilmelisin.

Ezel bir kere ihanete uğradın mı anılar sana bataklık olur yiğen, hatırladıkça çekerler seni içeri hatırladıkça affetmek istersin yiğen çünkü affetmek unutmak demek, öncesini hatırladıkça sonrasını unutmak istersin çırpınma boşuna yiğen o hançer bir kere saplanınca çıkarmaya kalktıkça iyice kalbine gömersin

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Hesap görmek, hesap etmekten zordur yeğenim.

Değişmek zordur yeğenim ama bazen. Aynı adam olmak daha zordur. Hayat öyle yüklenir ki üstüne durduğun yerde çatır çatır çatırdarsın.

Bazen öyle acır ki için değiştin sanırsın şimdi dersin. Şimdi her şeyi yapabilirim.

Bazen hayat seni öyle zorlar ki yeğenim yolun başında kimdin Unutursun

Zorunu benden duy yeğenim, herkese yalan söylemen yetmez artık bundan böyle bir başına kalsan da artık kendin olamazsın.

Kaderimiz olan aşka değil de aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim!

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 12:44 am