şiir forum »»-(¯`v´¯)-» Türkiye'nin En İyi Şiir Sitesi

sevgililer günü sözleri Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Join the forum, it's quick and easy

sevgililer günü sözleri Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşk siirleri, ask sözleri, ayrılık siirleri, ayrılık sözleri, sevgi şiirleri, sevgi sözleri,

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

By-Prens (293)
sevgililer günü sözleri Vote_lcapsevgililer günü sözleri I_voting_barsevgililer günü sözleri Vote_rcap 
kayabey65 (226)
sevgililer günü sözleri Vote_lcapsevgililer günü sözleri I_voting_barsevgililer günü sözleri Vote_rcap 
BERÇEM (64)
cevat köksal (53)
Buket (46)
sonerdemotag (16)
mihriban (14)
mlcapital (12)
icraaaat (10)
beyzamr (8)

En son konular

» EN GÜZEL AŞK ŞİİRİ
sevgililer günü sözleri EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:51 pm tarafından ATTILA1983

» TARIK YİĞİT AŞK ŞİİRİ
sevgililer günü sözleri EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:32 pm tarafından ATTILA1983

» HALİM
sevgililer günü sözleri EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:57 pm tarafından 28yasin28

» biraz cesaretli olsanda beni sevdiğini söylesen hiç kimseden korkmadan
sevgililer günü sözleri EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:35 pm tarafından 28yasin28

» bilmiyorum
sevgililer günü sözleri EmptySalı Mayıs 27, 2014 6:54 pm tarafından xlxllord

»  umut
sevgililer günü sözleri EmptyPaz Ara. 01, 2013 11:32 pm tarafından iizzkk

» Gözlerimden anla
sevgililer günü sözleri EmptyCuma Kas. 08, 2013 1:13 am tarafından meftun

» Gözlerimdeki darağacı
sevgililer günü sözleri EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:29 am tarafından DeadWriter

» Merhaba
sevgililer günü sözleri EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:28 am tarafından DeadWriter

» Özledim Seni - Can Yücel
sevgililer günü sözleri EmptyPaz Şub. 17, 2013 6:19 pm tarafından cevat köksal

» Yazım hayatımın başlangıcı
sevgililer günü sözleri EmptyPerş. Ocak 31, 2013 3:07 pm tarafından profeN28

» Ölmez ******
sevgililer günü sözleri EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:57 pm tarafından cevat köksal

» ellerimi tut
sevgililer günü sözleri EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:53 pm tarafından cevat köksal

» Merhaba :)
sevgililer günü sözleri EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 6:53 pm tarafından Allegria

» 23 MART 2012 DUYURU
sevgililer günü sözleri EmptyPerş. Ocak 10, 2013 1:42 pm tarafından cevat köksal

» MURADA ERMEDİM
sevgililer günü sözleri EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:33 pm tarafından cevat köksal

» DUDAKLARIN ÜRPERSEDE SÖYLESİN
sevgililer günü sözleri EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:22 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
sevgililer günü sözleri EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:08 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
sevgililer günü sözleri EmptyPtsi Ocak 07, 2013 11:55 am tarafından cevat köksal

» İstanbulda güzelmiş, senin kadar olmasa da
sevgililer günü sözleri EmptySalı Kas. 06, 2012 8:54 pm tarafından sudayisil

Haftanın en aktif yollayıcıları

No user

Ayın en aktif yollayıcıları

No user

Kimler hatta?

Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 211 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 3:16 pm tarihinde online oldu.

Siir.Forumm.Biz

Anahtar-kelime

sevgililer günü sözleri

By-Prens
    By-Prens
    Yönetici

Yönetici

Ad-Soyad : Mehmetcem
    Okul İş : Üniversite
    Teşekkürler : 11
    Lakap : Prens
    Doğum tarihi : 16/03/90
    alt

sevgililer günü sözleri Empty sevgililer günü sözleri

Mesaj tarafından By-Prens Paz Ocak 24, 2010 9:40 am

♥️ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

♥️ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

♥️ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

♥️ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.

♥️ Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle...

♥️ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

♥️ @--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum.

♥️ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

♥️ Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

♥️ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

♥️ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

♥️ Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 10:55 pm