şiir forum »»-(¯`v´¯)-» Türkiye'nin En İyi Şiir Sitesi

Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Join the forum, it's quick and easy

Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşk siirleri, ask sözleri, ayrılık siirleri, ayrılık sözleri, sevgi şiirleri, sevgi sözleri,

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

By-Prens (293)
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş Vote_lcapBatuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş I_voting_barBatuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş Vote_rcap 
kayabey65 (226)
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş Vote_lcapBatuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş I_voting_barBatuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş Vote_rcap 
BERÇEM (64)
cevat köksal (53)
Buket (46)
sonerdemotag (16)
mihriban (14)
mlcapital (12)
icraaaat (10)
beyzamr (8)

En son konular

» EN GÜZEL AŞK ŞİİRİ
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:51 pm tarafından ATTILA1983

» TARIK YİĞİT AŞK ŞİİRİ
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:32 pm tarafından ATTILA1983

» HALİM
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:57 pm tarafından 28yasin28

» biraz cesaretli olsanda beni sevdiğini söylesen hiç kimseden korkmadan
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:35 pm tarafından 28yasin28

» bilmiyorum
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptySalı Mayıs 27, 2014 6:54 pm tarafından xlxllord

»  umut
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPaz Ara. 01, 2013 11:32 pm tarafından iizzkk

» Gözlerimden anla
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyCuma Kas. 08, 2013 1:13 am tarafından meftun

» Gözlerimdeki darağacı
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:29 am tarafından DeadWriter

» Merhaba
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:28 am tarafından DeadWriter

» Özledim Seni - Can Yücel
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPaz Şub. 17, 2013 6:19 pm tarafından cevat köksal

» Yazım hayatımın başlangıcı
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPerş. Ocak 31, 2013 3:07 pm tarafından profeN28

» Ölmez ******
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:57 pm tarafından cevat köksal

» ellerimi tut
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:53 pm tarafından cevat köksal

» Merhaba :)
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 6:53 pm tarafından Allegria

» 23 MART 2012 DUYURU
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPerş. Ocak 10, 2013 1:42 pm tarafından cevat köksal

» MURADA ERMEDİM
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:33 pm tarafından cevat köksal

» DUDAKLARIN ÜRPERSEDE SÖYLESİN
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:22 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:08 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptyPtsi Ocak 07, 2013 11:55 am tarafından cevat köksal

» İstanbulda güzelmiş, senin kadar olmasa da
Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş EmptySalı Kas. 06, 2012 8:54 pm tarafından sudayisil

Haftanın en aktif yollayıcıları

No user

Ayın en aktif yollayıcıları

No user

Kimler hatta?

Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 211 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 3:16 pm tarihinde online oldu.

Siir.Forumm.Biz

Anahtar-kelime

Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş

By-Prens
    By-Prens
    Yönetici

Yönetici

Ad-Soyad : Mehmetcem
    Okul İş : Üniversite
    Teşekkürler : 11
    Lakap : Prens
    Doğum tarihi : 16/03/90
    alt

Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş Empty Batuhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler, batuhan akrostiş

Mesaj tarafından By-Prens Çarş. Haz. 22, 2011 8:14 am

Baharımın tek müjdecisi gül sen
    Aciz bülbüle bir ümit ver ey gül sen
    Tek dileğim mevladan yalnızca gül sen
    Hiç olmazsa bir kere benim için gülsen.
    Azıcık gülümsemeyi çok gördün gözlerine
    Ne olurdu dalında bülbül ben, gül sen

B ütün samimiyetimle itirafım elimde
    A şkımı ilan ediyorum tüm içtenliğimle
    T elkin ediyorum sürekli seni kendime
    U ğrunda sessizlik çöktü gecelerime
    H ani sevgi gözlerde başlar demiştin de