şiir forum »»-(¯`v´¯)-» Türkiye'nin En İyi Şiir Sitesi

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Join the forum, it's quick and easy

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ Uyeol10
TURKIYE'NIN ILK VE TEK SIIR FORUM SITESI KATIL SENDE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşk siirleri, ask sözleri, ayrılık siirleri, ayrılık sözleri, sevgi şiirleri, sevgi sözleri,

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

By-Prens (293)
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ Vote_lcapVe MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ I_voting_barVe MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ Vote_rcap 
kayabey65 (226)
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ Vote_lcapVe MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ I_voting_barVe MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ Vote_rcap 
BERÇEM (64)
cevat köksal (53)
Buket (46)
sonerdemotag (16)
mihriban (14)
mlcapital (12)
icraaaat (10)
beyzamr (8)

En son konular

» EN GÜZEL AŞK ŞİİRİ
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:51 pm tarafından ATTILA1983

» TARIK YİĞİT AŞK ŞİİRİ
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyCuma Haz. 05, 2015 2:32 pm tarafından ATTILA1983

» HALİM
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:57 pm tarafından 28yasin28

» biraz cesaretli olsanda beni sevdiğini söylesen hiç kimseden korkmadan
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPtsi Mart 16, 2015 8:35 pm tarafından 28yasin28

» bilmiyorum
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptySalı Mayıs 27, 2014 6:54 pm tarafından xlxllord

»  umut
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPaz Ara. 01, 2013 11:32 pm tarafından iizzkk

» Gözlerimden anla
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyCuma Kas. 08, 2013 1:13 am tarafından meftun

» Gözlerimdeki darağacı
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:29 am tarafından DeadWriter

» Merhaba
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPtsi Eyl. 16, 2013 2:28 am tarafından DeadWriter

» Özledim Seni - Can Yücel
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPaz Şub. 17, 2013 6:19 pm tarafından cevat köksal

» Yazım hayatımın başlangıcı
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPerş. Ocak 31, 2013 3:07 pm tarafından profeN28

» Ölmez ******
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:57 pm tarafından cevat köksal

» ellerimi tut
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyCuma Ocak 25, 2013 1:53 pm tarafından cevat köksal

» Merhaba :)
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 6:53 pm tarafından Allegria

» 23 MART 2012 DUYURU
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPerş. Ocak 10, 2013 1:42 pm tarafından cevat köksal

» MURADA ERMEDİM
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:33 pm tarafından cevat köksal

» DUDAKLARIN ÜRPERSEDE SÖYLESİN
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:22 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:08 pm tarafından cevat köksal

» Sevdiği kıza şiir yazdı....
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptyPtsi Ocak 07, 2013 11:55 am tarafından cevat köksal

» İstanbulda güzelmiş, senin kadar olmasa da
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ EmptySalı Kas. 06, 2012 8:54 pm tarafından sudayisil

Haftanın en aktif yollayıcıları

No user

Ayın en aktif yollayıcıları

No user

Kimler hatta?

Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 211 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 3:16 pm tarihinde online oldu.

Siir.Forumm.Biz

Anahtar-kelime

2 posters

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨

BERÇEM
    BERÇEM
    Miss Admin

Miss Admin

Ad-Soyad : nalan demir
    Okul İş : lise 2
    Teşekkürler : 1
    Lakap : Cadı
    Doğum tarihi : 18/02/94
    alt

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ Empty Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨

Mesaj tarafından BERÇEM Ptsi Haz. 07, 2010 1:36 pm

Darmadağın yılgın..İşte o gördüğün ben..Gözlerimden okunuyor sensizliğim..Yok olmuş bir ben taşıyorum içimde..
    Issız vadilerin,sessiz akan ırmakların,suskunların,sevdasızların baş gösterdiği bir kentteyim..
    Nereye baksam kararıyor..Tutmaya çalıştıklarımsa kayboluyor..Bu ucuz aşk şarapları sarhoş ediyor bir kaç yudumda..
    Ve kimsenin bilmediği,söylemeye yetmediği sözcükler esiyor rüzgarda..Rüzgarlı bir hava var..Yağmur yağmakla,yağmamak arasında çiseliyor..
    Asıl yağmur Kalpte başlıyor..İstemesekte iniyor yanaklarımıza..Kop koyu bir siyahı örtmek istemez kimse üstüne..Çok üşüsede..
    Yüreği bin yerinden bıçaklanmış ağır hastalar yatıyor kaldırımlarda..Nereye baksam bir ben görüyorum..
    Ve hangi yağmur damlası düşse üstüme,içinde sen..Biraz daha bitirmek için beni sayfa sayfa lanetler yağıyor üstüme..
    Elimde senden kalan yırtık bir şemsiye..Kıyamıyorum atmaya..Senin en değersizin bile benim en kıymetlimmiş meğerse..
    Sonra anlıyorum..Zaman yavaşça fısıldıyor kulağıma..İntikamımı alıyorum.!
    Yollar hiç olmadığı kadar uzakta..Yürüdüğüm yol olmak istediğim yere götürmüyor beni..
    Ya olmak istediğim yer..?Hiç bir yol götürmüyor sana beni..
    Yıpranıyorum,yıpratıyorum kendimi..Hiç aşk şarkısı duymamak,ve mümkünse ağlamamak istiyorum..
    Çokmu..?
    Yıkık kentte dimdik yaşanmıyor..Susmuyor yüreğim ve yine sana sesleniyorum..
    Al beni burdan.!Dayanamamak nasılmış şimdi anlıyorum..
    Dayanamıyorum..!
    Bensizliğin içinde kalan senler görüyorum..Hala izlerini taşıyorum..
    Gelemiyorum sana..Kaybolmaya yeminliyim sanki..
    Ben bir hiç uğruna değil,senin yoluna ölmeyi seçmiştim oysa..
    Yüreğimdeki yaralar geçsin,zaman ilerlesin yok olduktan sonra geleceğim sana..
    Yeni Üye

Ad-Soyad : ByZaLim ÖzHaN
    Teşekkürler : 0
    Lakap : ByZaLiM
    Doğum tarihi : 28/03/91
    alt

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨ Empty Geri: Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum¨

Mesaj tarafından ByZaLiM18! C.tesi Şub. 26, 2011 2:14 pm

teşekkürler

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 11:11 am